پی آرپی ناهمواریهای پوست

درمان جای جوش بوسیله پی آر پی PRP

درمان اسکار آکنه بوسیله پی آر پی PRP یک روش سازگار با بدن به معنای واقعی کلمه است. طول مدت زمان آماده سازی و تزریق پی آر پی در حدود ۲.۵ ساعت طول می کشد.

روش انجام کار چگونه است؟

مقدار کمی از خون بیمار برای تولید پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) گرفته می شود. به محض فعال شدن، پی آر پی PRP از طریق سرنگ و سوزن های مخصوص ( سوزن های تزریق و درماپن یا غلطک های سوزنی Dermaroller ) به داخل پوست تزریق می شود.

این روش چگونه عمل می کند؟

درمارولر و درماپن با ایجاد کانال های میکروسکوپی به پی آر پی PRP اجازه می دهد به عمق پوست مبتلا به اسکار آکنه نفوذ کند تا پاسخ التیام بخشی زخم آغاز گردد. پاسخ به پی آر پی PRP ، تکثیر کراتینوسیت و فیبروبلاست هاست که این خود تولید پوست جدید را تحریک می کند. درمارولر نیز الیاف غیر طبیعی عامل ناهمواری را می شکند.

پی آ رپی PRP علاوه بر درمان جای جوش، با ایجاد عروق خونی جدید، باعث افزایش نشاط پوست شما می شود. عروق خونی جدید، مواد مغذی حیاتی را در جهت حفظ سلامتی پوست فراهم می کنند.

آیا این عمل درناک است؟

پی آر پی PRP روشی ساده و راحت، همراه با دردی خفیف است. از بی حسی موضعی و سرما برای کاهش درد و راحتتر شدن درمان استفاده می شود.

بعد از چه مدت می توان به فعالیت های عادی برگشت؟

به طور معمول ، هیچ مدت زمان از کار افتادگی وجود ندارد و فرد می تواند به سرعت به فعالیت های عادی خود برگردد. ممکن است مختصری قرمزی و گهگاه کبودی ناحیه تحت درمان تا چند روز پس از درمان وجود داشته باشد. میک آپ می تواند بلافاصله پس از درمان استفاده شود.

به چند جلسه از درمان نیاز می باشد؟

جای جوش ها پس از چند روز از اولین درمان بهتر به نظر خواهند رسید و بهبود آنها برای چند ماه آینده ادامه خواهد یافت. در اسکار های آکنه شدید ممکن است نیاز به ۵ تا ۱۰ جلسه درمانی، به فواصل ۴ تا ۶ هفته ای باشد.

 

نظر یا سوال خود را برای ما ارسال نمایید ، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد .

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

فهرست