میکرودرم ابریژن MICRO DERM ABRASION چین و چروک

میکرودرم ابریژن MICRO DERM ABRASION چین و چروک

این دستگاه برای تراشیدن ملایم ولایه برداری پوست طراحی شده است.  دقت کاراین ابزاردرحد هزارم میلیمتر می باشد. این روش توسط پاشش پرسرعت پودر مخصوصی از جنس اکسید آلمینیوم انجام شده که این پودر قادر به تراشیدن یا به عبارتی کندن پوست در حد بسیارنازک میباشد.

پوست به حالت طبیعی مرتب در حال تجدید و بازسازی میباشد . درهر باربازسازی ،پوست سعی میکند که مشکلات و ناهمواری ها یا اثرات آب و هوا و آفتاب یا مواد شیمیائی وامثالهم را ترمیم نماید . اگربه روشی بتوانیم پوست را وادار به تسریع چرخه بازسازی نمائیم ، درنتیجه بازسازی به تخریب پیشی گرفته و با تکرار هر سیکل رشد پوست ، ظاهر و باطن بهتری نصیب آن میشود . درنتیجه چین و چروکهای ریز و سطحی ، تیرگی ، دانه های زیر پوستی و …  را به بهبودی و کاهش میگذارند . دستگاه میکرودرم با تراشیدن پوست ، ایجاد تحریک به رشد و بازسازی مینماید.

چرخه ی تجدید پوست در حدود یک ماه می باشد.  اگر با این دستگاه پوست به صورت عمیق تراشیده شود،التهاب و خراش سطحی ایجاد شده که برای بهبودی کامل، یک ماه زمان نیاز داشته و اگرکار ملایم انجام شود، در حدود ۲ هفته بازسازی به اتمام می رسد . پس ازهر بار انجام میکرودرم عمیق ،خراشیدگی های سطحی ایجاد شده که درزمان ترمیم ، یک لایه خاکستری رنگ روی پوست تشکیل داده و معمولا پس از یک هفته خواهند ریخت . مراقبت واستفاده از کرمهای ترمیم کننده پس ازانجام میکرودرم ضروری میباشد.

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن

درنظر داشته باشید که میکرودرم در واقع بیشتر برای تازه تروشفاف تر کردن پوست به کار می رود . کاربرد آن درمواردی مانند لک ،کک و مک ، ناهمواری پوست و… خیلی اساسی نبوده و بهتر است فقط به چشم یک ابزارکمکی به آن نگاه کرد.

تعداد جلسات نامحدود بوده ولی بهتر است برای شفاف کردن پوست به ۳-۴ جلسه وبرای موارد یاد شده به حداکثر ۱۰ جلسه اکتفا کرد. فصل وآب وهوای مختلف تاثیری برانجام آن نداشته ولی مراقبت ودوری از آفتاب ضروری بوده وباید از کرم های ضد آفتاب ومرطوب کننده استفاده کرد.

به روز آوری : آذر ۹۲

  • میکرودرم ابریژن MICRO DERM ABRASION چین و چروک
4.8

خلاصه

درنظر داشته باشید که میکرودرم در واقع بیشتر برای تازه تر و شفاف تر کردن پوست به کار می رود . کاربرد آن درمواردی مانند لک ،کک و مک ، ناهمواری پوست و… خیلی اساسی نبوده و بهتر است فقط به چشم یک ابزارکمکی به آن نگاه کرد.

درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (2 رای)
, ,
نظر یا سوال خود را برای ما ارسال نمایید ، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد .

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

فهرست