همانگونه که دربخش صورت بیان شد، دلایل زیادی برای ایجاد موی زائد دربدن نیز وجود دارد.بدیهی است که میزان پراکندگی و تراکم موهای بدن به نژاد وارث بستگی دارد. موی بخش های پشت وسینه و شکم در خانمها ،درهرشرایطی زائد درنظرگرفته می شود. ولی موی دست وپا زائد نیست مگر به سلیقه یک فرد یا افزایش ناگهانی در تراکم وضخامت موها درچند ماه ( درخانمها شبیه به الگوی مو دردست و پای آقایان شود.)

141730065662
چنانچه اخیرا دچارپرمویی شده اید، احتمالا گرفتارمشکلاتی نظیرانواعی که دربخش کلیات ذکرشده می باشید.مسلماً این شرایط درمان را طولانی تر خواهد کرد.

1417300656673

از بانوان محترم که بیننده ی سایت هستند بخاطر اینکه مجبورند تصاویر مربوط به آقایان را مشاهده نمایند پوزش میخواهم  .  به لحاظ مسائل اخلاقی وقانونی از نشان دادن تصاویر خانمها معذوریم.

1417300656521
به روز آوری : آبان 92

نظر یا سوال خود را برای ما ارسال نمایید ، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد .

2 دیدگاه

  • سلام خسته نباشین من یه مشکلی دارم ک مو های دستم رو با ماشین با شماره ۱۵ کوتاه می کنم و بعد از چند وقت مو های دستم انگار کلف تر شده ،می خواستم ببینم تا چقدر کلفت میشه و ایا درمان داره یا نه اخه خیلی از نفراتی که من رو میبینن منوجه میشن
    • سلام. هرچند که این سوال مربوط به اقداماتی که من انجام میدم نداره ولی چون یک سوال عمومی هست عرض میکنم که کوتاه کردن موها با هیچ روشی چه تیغ یا ماشین یا قیچی وامثالهم هیچ تاثیری بر ضخامت مو یا زیاد شدن اونها نداره. درآقایان بابالا رفتن سن به دلیل وجود هورمونهای جنسی مردانه، کم کم موهای صورت و بدن ضخیم و برعکس موهای سر شروع به نازک شدن میکنند.
فهرست