تقویت مو با لیزر – لیزر سرد

لیزر تقویت کننده مو   HAIR MAX

روش های متعددی برای تقویت موهای ریخته شده یا درحال ریزش وجود دارند. ازدارو های خوراکی ویتامینی و هورمونی گرفته تا اسپری ها و لوسیون ها و تونیک های مالیدنی و از تزریق ویتامین ها گرفته تا مزوتراپی و پی آرپی.

هریک از این روش ها معایب و مزایای خود را دارا هستند.علاوه بر هزینه های نسبتا بالا وسختی مصرف و فراموش کردن زمان مصرف، درمورد روش های تزریقی هم درد و تورم سروصورت ازجمله معایب این روش ها می باشند.

درضمن اثربخشی این درمان ها هم نسبی بوده و هیچکدام متضمن برگشت موها به حالت اول خود نیستند. بدیهی است که با پیشرفت علم و ابداع روش های جدید شاهد ظهور دستگاههایی با عوارض ناچیز ، بدون درد و اثر بخشی معادل چندین درمان همزمان قدیمی وپردردسر هستند. علاوه بر این برای مدت طولانی هم قابل استفاده می باشند.

….

….

مدرنترین دستگاهی که تاکنون به بازار مصرف عرضه شده دستگاه HAIR MAX می باشد. این دستگاه ساخت آمریکا بوده و تاییدیه مرجع قانونی و علمی آمریکا یعنی سازمان  F.D.A  را دریافت نموده واثربخشی آن به اثبات رسیده است.اساس کار این دستگاه لیزر سرد بوده که برخلاف لیزر گرم که باعث کاهش موها می شود، این دستگاه باعث افزایش آنها میشود.

این دستگاه که شکل یک شانه ی پهن تهیه شده و دارای چندین عدد لیزر مخصوص بوده ( مدل های متفرقه فقط دارای L.E.D بوده و از نور مصنوعی برای اینکار کمک میگیرند که قطعا تاثیرناچیزی خواهد داشت.) تابیدن نور این لیزر ها در هفته ها یا ماههای متوالی باعث رویش مجدد برخی از موها و افزایش ضخامت برخی دیگر میشود.

بهترین مزیت این دستگاه راحتی و کوتاه بودن زمان استفاده بوده وهرشخص درزمان استراحت خود میتواند به درمان بپردازد.

…..

…..

این دستگاه دارای انواع شکل و تعداد لیزر بوده و برای هرشخص قابل استقاده می باشد و بدون توجه به دلیل ریزش موها، اثرات تقویتی خود را اعمال میکند. البته اگر دلیل اصلی ریزش مشخص شده و برای این دلیل درمان خاصی وجود دارد بهتر است که این درمان نیز همزمان با لیزر انجام شود.

مثلا فرض کنید که یک خانم به دلیل کیست های تخمدان دچار افزایش هورمونهای مردانه و درنتیجه نازک و کم پشت شدن موها شده است. اگر درمان هورمونی همزمان صورت نگیرد ، نتیجه درمان با لیزر کمتر و کندتر بوده و ممکن است خیلی زود برگشت نماید.

به روز آوری : بهمن ۹۶

..

                                       بعداز درمان                                                                  قبل از درمان

, , , ,
نظر یا سوال خود را برای ما ارسال نمایید ، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد .

3 دیدگاه

فهرست