رفع چروک زیر چشم :

بهتر است که اول نگاهی به دلایل ایجاد چروک زیر چشم بیندازیم. اکثر افراد یکی از نشانه های پیر شدن را چروک زیر چشم می دانند. البته این دو تا حدی به هم مربوط هستند ولی همیشه اینطور نیست.برخی افراد به اصطلاح خوش خنده زودتر از بقیه دچار چین های زیرچشم می شوند.

دربخش های دیگر سایت تفاوت اساسی بین کلمات چین را با چروک توضیح داده ام. چین ها اصولا دراثر تکرارزیاد یک حرکت ایجاد می شوند.مثلا زیاد خندیدن باعث ایجاد چین های اطراف چشم ها و لب ها شده که به خط خنده هم معروفند. البته این نام ها ساده وعامه پسند بوده وهرکدام نام علمی خودرا دارند.

یعنی چین در اثر بازو بسته شدن بخشی از پوست بوده و ارتباط زیادی به پیری ندارد.

درنقطه ی مخالف چروک بوده که به دلیل کاهش کیفیت پوست وناشی از پیری میباشد. درمان چین ها با چروک ها متفاوت بوده وگرچه ممکن است دردرمان هردو از روش های مشابهی هم استفاده شود ولی دراصل درمان های متفاوتی دارند.

در شکل های زیر تفاوت چروک زیر چشم و چین زیر چشم را به شما نشان داده ایم.

مدل شماره ۱

چروک در اثر مدل خندیدن : همانطور که میبینید این شخص جوان بوده ودراثر نوع حرکت گونه ها و پوست زیر چشم ۲ عدد خط افقی درزیر چشم وی ایجاد شده است

چروک زیر چشم

مدل شماره ۲

چروک دراثر زیاد خندیدن : این چروک ها شایع ترین بوده وبه علت زیاد خندیدن والبته درافراد با پوست نازک وخشک بیشتر ایجاد می شوند.

چین زیر چشم

مدل شماره ۳

چروک زیرچشم ها در اثر پیری . این مقدار چروک زیر چشم به دلیل سن بالا یا تاثیر آفتاب یا خشکی وبیماری های پوست میتواند ایجاد شود.

چروک زیر چشم

درمان هر یک از این نوع خطوط زیر چشم متفاوت بوده والبته بسته به نوع مشکل و کیفیت پوست وهمچنین شرایط کاری و اجتماعی و توان مراقبت کافی تعیین می شود.

برای مدل شماره ۱ بهترین روش فعلا استفاده از ژل جوانساز تئوسیال بوده و در ۳-۴ جلسه به فاصله ۳ هفته یک بارمعمولا نتیجه مناسبی گرفته  میشود. ممکن است بنابه نوع خندیدن بیمار برای وی تزریق بوتاکس هم صورت پذیرد.

چین زیر چشم

درمان چروک زیر چشم مدل شماره ی ۲ بیشتر بر اساس تزریق بوتاکس بوده ولی برای ایجاد رضایت بیشتراز تزریق ژل نامبرده هم استفاده خواهد شد.

چروک زیر چشم

و درمان چروک زیر چشم مدل شماره ۳ بیشتر بر اساس استفاده از لیزر لایه بردار، مزوتراپی جوانسازو درنهایت ژل جوانساز خواهد بود. برای درمان پوست های اضافه هم بهترین انتخاب دستگاه پلکسر می باشد.

به روز آوری : مرداد ۹۶

  • اگر این مطلب برای شما مفید بود به آن امتیاز دهید
5.0

خلاصه

باید توجه داشته باشید چین در اثر بازو بسته شدن بخشی از پوست بوده و ارتباط زیادی به پیری ندارد

درحال ارسال
امتیاز کاربر 5 (1 رای)
, , ,
نظر یا سوال خود را برای ما ارسال نمایید ، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد .

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

فهرست