رفع ترکهای پوستی با پلکسر  PLEXR

تکنولوژی پلکسر توسط شرکت GMV ایتالیا ایجاد و ثبت بین المللی شده است.  دانش و روش استفاده این دستگاه  توسط پروفسور Fipi و همکاران متخصص ایشان بوده و حاصل سالها تحقیق و مطالعه بالینی در ایتالیا و سایر کشورها می باشد.

این سیستم نه لیزر است ؛ نه پروب یا چاقوی رادیوفرکانسی. این دستگاه یک ژنراتور انرژی پلاسما است.

همانطور که می دانید در طبیعت ماده به سه حالت جامد ؛ مایع و گاز وجود دارد. از دیدگاه فیزیک پلاسما حالت چهارم ماده است و می توان آن را گاز مایع در نظر گرفت.پلاسما در اصل گازیست  یونیزه؛ شامل یونها  و الکترونهای بسیار فرار و خنثی که آزادانه حرکت می کنند.

بعلت تفاوت الکترومغناطیسی موجود بین نوک وسیله و بدن انسان ، این تخلیه یونی موجب تخریب بافتی  و تصعید اجزای  پوست سطحی می شود.
تصعید یا SUBLIMATION  یک واژه فیزیکی است که برای تبدیل مستقیم جامد به گاز کاربرد دارد. همزمان  بعلت گرمای شدید ایجاد شده درسطح پوست وکانونی شدن گرما ، تحریک بافتی (سلول سازی و کلاژن سازی ) در لایه پوست عمقی نیز رخ میدهد.

رفع ترکهای پوستی

رفع ترکهای پوستی با پلکسر  PLEXR

هنگام  درمان ، به علت سوختگی سطحی  بر روی نقاط درمان شده لخته  تشکیل می شود که بعد از یک هفته جدا شده و اثری از کبودی یا اسکار برجای نمی ماند. این در نتیجه عملکرد بسیار سطحی پلکسر است.
با توجه به مطالب فوق ، ایمنی کار با پلکسر مشخص می شود چرا که فقط برروی لایه ی سطحی پوست عمل کرده و از این لایه  عبور نمیکند مگر اینکه پزشک بخواهد به لایه عمقی تر هم وارد شود.  با این تکنولوژی عبور جریان الکتریکی؛ رادیوفرکانس و آسیب حرارتی وجود ندارد. برای مثال در موارد جوانسازی ناحیه  دورچشم ، با عملکرد بسیار دقیق و متمرکز و همچنین عدم نشت جریان الکتریکی و امواج رادیویی ، آسیب به عصب چشم وسایر بافت های اطراف رخ نمی دهد .

فیلم زیر را که برای افتادگی پلک بوده ببینید وبا جراحی مقایسه بفرمایید. فیلم خلاصه شده است.

 

 

بنا به دلایل گفته شده این روش از جمله روش های غیرتهاجمی محسوب میشود.جراحی غیرتهاجمی روش جراحی است که بدون تهاجم و خونریزی انجام شده و قابل اعتماد ، ایمن ، ساده و عاری از خطر برای پزشک و بیمار است.

رفع ترکهای پوستی با پلکسر  PLEXR

رفع ترکهای پوستی

رفع ترکهای پوستی با پلکسر  PLEXR

 

فیلم زیر برداشتن پوست اضافه ی کنار گوش را نشان میدهد. برای صرفه جویی دروقت و حجم مصرفی اینترنت شما فیلم خلاصه شده است.
 

 

 

جلسات ونتایج درمان :

برای برخی از مشکلات یک جلسه کافی ست. ولی برای برخی دو یا سه جلسه. مثلا برای افتادگی پلک خفیف یک جلسه و برای افتادگی متوسط یا شدید دو یا سه جلسه. نتایج درمان معمولا خوب و قابل قبول هستند. معمولا پایدار یا طولانی مدت هم می باشند پس از انجام کار زخم سطحی ایجاد شده که بین ۱ تا۲ دوهفته بهبود یافته ولی قرمزی مختصری تا مدت طولانی تری باقی میماند.

توجه نمایید که هزینه درمان با پلکسر نسبت به جراحی بسیار کمتر بوده و پیش بینی من برای هزینه مثلا ترمیم پلک ها، چیزی درحدود ۲۰ درصد هزینه جراحی پلاستیک می باشد.مثلا اگرهزینه جراحی را به طور متوسط حدود ۳ میلیون تومان درنظر بگیریم. هزینه انجام پلکسر چیزی در حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان خواهد بود. مزیت های دیگر شامل سرعت کار، عدم جای زخم  یا بخیه، بهبودی سریع و قابلیت تکرار بینهایت زیاد آن را باید ذکر کرد.

 

رفع ترکهای پوستی

رفع ترکهای پوستی با پلکسر  PLEXR

نکته مهم :

اخیرا یکسری دستگاه های جدید با ادعای تکنولوژی پلاسما به بازار ایران راه پیدا کرده اند که علاوه بر ایجاد درد زیاد حین کار، به دلیل وجود تکنولوژی آلتراساند ( مایکروویو) ضمن ایجاد خطر برای بیماران قلبی، احتمال آسیب به چشم حین کار درنواحی اطراف چشم هم وجود  دارد. همچنین متاسفانه دارای اثربخشی مناسب هم نیست. تنها تکنولوژی استاندارد ودارای مجوز از وزارت بهداشت که علاوه بر بیخطر بودن وموثر بودن، درد هم ندارد پلکسر می باشد.

 کاربردها:

 • استرچ مارک (ترک های پوستی)
 • بلفاروپلاستی غیرجراحی (ترمیم مشکلات پلک ها )
 • هایپرپیگمنتیشن  (تجمع رنگدانه های پوست مانند کک ومک ،لک و ….)
 • زگیل 
 • خال های مسطح و برجسته 
 • کلوییدها  (گوشت اضافه )
 • اسکار  (جای زخم و جراحی و سوختگی رو پوست )
 • آنژیوماهای روبی  (خال های مویرگی)
 • تاتو
 • لابیاپلاستی (ترمیم بخش بیرونی دستگاه تناسلی)
 • اکتروپیون و انتروپیون (چرخش پلک ها به داخل یا بیرون)
 • لیفت صورت و گردن و بدن

به روز آوری : آذر ۹۵ 

رفع ترکهای پوستی با پلکسر PLEXR

رفع ترکهای پوستی با پلکسر PLEXR

, , , , , ,
نظر یا سوال خود را برای ما ارسال نمایید ، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد .

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

فهرست