درباره سایت

این سایت برای اهداف زیر راه اندازی شده است:

درروزگاری که زندگی میکنیم، توجه و اهمیت به زیبایی نسبت به گذشته دو چندان شده است. از یک سو انواع خدماتی که هر روز در حال افزایش هستند و از سوی دیگر تبلیغات مجاز و غیرمجاز و نظرات ضد و نقیض صاحبان تکنولو‍ژی زیبایی و متخصصین امر ( که اکثرا حاصل تجارب شخصی نیز میباشد ) باعث سردرگمی و دشواری در یافتن حقیقت و دشوارتر از آن انتخاب بهترین نوع خدمات زیبایی شده است. راه اندازی این سایت به منظور ارائه مفاهیم پایه و اصول زیبایی به زبان ساده و قابل فهم برای عموم و کمک به انتخاب مناسبترین روش زیبایی و همچنین ارائه تازه های زیبایی انجام شده است.

در ضمن تمام خدمات زیبایی را که در مطب انجام میدهم با شرح دقیق روش ، مزایا و معایب و نیز هزینه انجام آنرا به صورت مفصل در صفحات داخلی سایت گنجانده ام.

با احترام و تشکر ، دکتر رضا عندلیبی

چند نکته مهم :

1- این سایت پاسخگوی برداشتهای نادرست افراد از مطالب درج شده نیست .

2- برای اطمینان از انتقال درست اطلاعات به شما، قبل ازانجام خدمات زیبایی در مطب ،ضمن انجام مشاوره حضوری و تجزیه وتحلیل مطلب از طرف پزشک شما، برگه ای حاوی چکیده اطلاعات، لزوم یا امکان اقدام به فرآیند درخواست شده، عوارض و نتایج و تعهدنامه ای مبنی بردرک کامل نکات درج شده ،در اختیارتان قرار گرفته که از هر نوع سوء تفا هم بعدی جلوگیری شود.

3- گرچه نهایت دقت در جمع آوری و درج مطالب به عمل آمده، ولیکن بخاطر اشکالات تایپی، تجارب و سلیقه های گوناگون سایر پزشکان و منابع علمی و کهنه شدن برخی نکات به مرور زمان، این سایت درصورتیکه مورد استناد ونقل قول قرار گیرد، بابت آن تعهدی برای دارنده سایت ایجاد نمیشود.

4- از تمام بازدید کنندگان ،دوستان، همکاران و سروران ارجمند خواهشمندم در هرچه بهتر و پربارترشدن این سایت مرا یاری کنند. از دیدن نظرات، انتقادات، پیشنهادات علمی و ادبی شما،ب سیار خوشنود خواهم شد. شایان ذکر است که چون مخاطبان این سایت ،عموم هموطنان گرامی میباشند لذا سعی شده که ازبکاربردن واژه های تخصصی و علمی و شرح خاص مطالب خودداری کنم تا همه کاربران گرامی سایت با حداقل دانش وپایه علمی نیز استفاده لازم را بعمل آورند.

5- از تمامی دوستان و یارانی که در راه اندازی این سایت از تشویق ها و راهنماییهایشان بهره ها برده ام تشکر می کنم. خصوصا آقای مهندس آرش کشتمند ، مسئول IT مرکز آمبولانس ناجی و آقای همایون صدقی فر مسئول امور اداری مرکز آمبولانس ناجی که در طراحی و تکمیل این سایت از تجربه و نظراتشان دریغ نورزیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

فهرست