درباره سایت

این سایت برای اهداف زیر راه اندازی شده است:

درروزگاری که زندگی میکنیم، توجه و اهمیت به زیبایی نسبت به گذشته دو چندان شده است. از یک سو انواع خدماتی که هر روز در حال افزایش هستند و از سوی دیگر تبلیغات مجاز و غیرمجاز و نظرات ضد و نقیض صاحبان تکنولو‍ژی زیبایی و متخصصین امر ( که اکثرا حاصل تجارب شخصی نیز میباشد ) باعث سردرگمی و دشواری در یافتن حقیقت و دشوارتر از آن انتخاب بهترین نوع خدمات زیبایی شده است. راه اندازی این سایت به منظور ارائه مفاهیم پایه و اصول زیبایی به زبان ساده و قابل فهم برای عموم و کمک به انتخاب مناسبترین روش زیبایی و همچنین ارائه تازه های زیبایی انجام شده است.

در ضمن تمام خدمات زیبایی را که در مطب انجام میدهم با شرح دقیق روش ، مزایا و معایب و نیز هزینه انجام آنرا به صورت مفصل در صفحات داخلی سایت گنجانده ام.

با احترام و تشکر ، دکتر رضا عندلیبی

چند نکته مهم :

1- این سایت پاسخگوی برداشتهای نادرست افراد از مطالب درج شده نیست .

2- برای اطمینان از انتقال درست اطلاعات به شما، قبل ازانجام خدمات زیبایی در مطب ،ضمن انجام مشاوره حضوری و تجزیه وتحلیل مطلب از طرف پزشک شما، برگه ای حاوی چکیده اطلاعات، لزوم یا امکان اقدام به فرآیند درخواست شده، عوارض و نتایج و تعهدنامه ای مبنی بردرک کامل نکات درج شده ،در اختیارتان قرار گرفته که از هر نوع سوء تفا هم بعدی جلوگیری شود.

3- گرچه نهایت دقت در جمع آوری و درج مطالب به عمل آمده، ولیکن بخاطر اشکالات تایپی، تجارب و سلیقه های گوناگون سایر پزشکان و منابع علمی و کهنه شدن برخی نکات به مرور زمان، این سایت درصورتیکه مورد استناد ونقل قول قرار گیرد، بابت آن تعهدی برای دارنده سایت ایجاد نمیشود.

4- از تمام بازدید کنندگان ،دوستان، همکاران و سروران ارجمند خواهشمندم در هرچه بهتر و پربارترشدن این سایت مرا یاری کنند. از دیدن نظرات، انتقادات، پیشنهادات علمی و ادبی شما،ب سیار خوشنود خواهم شد. شایان ذکر است که چون مخاطبان این سایت ،عموم هموطنان گرامی میباشند لذا سعی شده که ازبکاربردن واژه های تخصصی و علمی و شرح خاص مطالب خودداری کنم تا همه کاربران گرامی سایت با حداقل دانش وپایه علمی نیز استفاده لازم را بعمل آورند.

5- از تمامی دوستان و یارانی که در راه اندازی این سایت از تشویق ها و راهنماییهایشان بهره ها برده ام تشکر می کنم. خصوصا آقای مهندس آرش کشتمند ، مسئول IT مرکز آمبولانس ناجی و آقای همایون صدقی فر مسئول امور اداری مرکز آمبولانس ناجی که در طراحی و تکمیل این سایت از تجربه و نظراتشان دریغ نورزیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.