درباره سایت

این سایت برای اهداف زیر راه اندازی شده است:

درروزگاري كه زندگي ميكنيم، توجه و اهميت به زيبايي نسبت به گذشته دو چندان شده است. از يك سو انواع خدماتي كه هر روز در حال افزايش هستند و از سوي ديگر تبليغات مجاز و غيرمجاز و نظرات ضد و نقيض صاحبان تكنولو‍ژي زيبايي و متخصصين امر ( كه اكثرا حاصل تجارب شخصي نيز ميباشد ) باعث سردرگمي و دشواري در يافتن حقيقت و دشوارتر از آن انتخاب بهترين نوع خدمات زيبايي شده است. راه اندازي اين سايت به منظور ارائه مفاهيم پايه و اصول زيبايي به زبان ساده و قابل فهم براي عموم و كمك به انتخاب مناسبترين روش زيبايي و همچنين ارائه تازه هاي زيبايي انجام شده است.

در ضمن تمام خدمات زيبايي را كه در مطب انجام ميدهم با شرح دقيق روش ، مزايا و معايب و نيز هزينه انجام آنرا به صورت مفصل در صفحات داخلي سايت گنجانده ام.

با احترام و تشكر ، دكتر رضا عندليبي

چند نکته مهم :

1- این سایت پاسخگوی برداشتهای نادرست افراد از مطالب درج شده نیست .

2- برای اطمینان از انتقال درست اطلاعات به شما، قبل ازانجام خدمات زیبایی در مطب ،ضمن انجام مشاوره حضوری و تجزیه وتحلیل مطلب از طرف پزشک شما، برگه ای حاوی چکیده اطلاعات، لزوم یا امکان اقدام به فرآیند درخواست شده، عوارض و نتایج و تعهدنامه ای مبنی بردرک کامل نکات درج شده ،در اختیارتان قرار گرفته که از هر نوع سوء تفا هم بعدی جلوگیری شود.

3- گرچه نهایت دقت در جمع آوری و درج مطالب به عمل آمده، ولیکن بخاطر اشکالات تایپی، تجارب و سلیقه های گوناگون سایر پزشکان و منابع علمی و کهنه شدن برخی نکات به مرور زمان، این سایت درصورتيكه مورد استناد ونقل قول قرار گیرد، بابت آن تعهدی برای دارنده سايت ایجاد نميشود.

4- از تمام بازدید کنندگان ،دوستان، همکاران و سروران ارجمند خواهشمندم در هرچه بهتر و پربارترشدن این سایت مرا یاری کنند. از دیدن نظرات، انتقادات، پیشنهادات علمی و ادبی شما،ب سیار خوشنود خواهم شد. شایان ذکر است که چون مخاطبان این سایت ،عموم هموطنان گرامی میباشند لذا سعی شده که ازبکاربردن واژه های تخصصی و علمی و شرح خاص مطالب خودداری کنم تا همه کاربران گرامی سایت با حداقل دانش وپایه علمی نیز استفاده لازم را بعمل آورند.

5- از تمامی دوستان و یارانی که در راه اندازی این سایت از تشویق ها و راهنماییهایشان بهره ها برده ام تشکر می کنم. خصوصا آقای مهندس آرش کشتمند ، مسئول IT مرکز آمبولانس ناجی و آقای همایون صدقی فر مسئول امور اداری مركز آمبولانس ناجی که در طراحی و تکمیل این سایت از تجربه و نظراتشان دریغ نورزیدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سیبسیب

Iسلسقلقسقs.

فهرست