ژل گونه  : لطفا ابتدا مبحث کلیات ژلها ( فیلرها ) را مطالعه نمایید.

ژل گونه : مانند سایرژل ها از جنس هیالورونیک اسید بوده وبا مارک های متعددی در جهان وجود دارد.درایران به ۲-۳ مارک محدود است.درحال حاضر بهترین ومقرون به صرفه ترین مارک ،REYOUNGEL باتکنولوژی فرانسه می باشد.این ژل ازغلظت بالایی برخورداربوده که ماندگاری خوبی را تضمین می کند. اخیرا یک برند کره ای به نام REVOFIL نیز به ژل های مورد تزریق درمطب اینجانب اضافه شده که کیفیت و قیمت مناسبی دارد.

ژل گونه

البته انتخاب این ژل سلیقه اینجانب بوده وسایرژل ها را نفی نمی کنم.ژل های معمولی وبا غلظت کم که قابل تزریق درلب وخط خنده یا اخم هستند نیز در گونه قابل تزریقند وخیلی از پزشکان از این ژل ها استفاده میکنند.تزریق ژل های با غلظت بالا مثل ژل معرفی شده نیازبه تجربه ومهارتی بیش از سایرژل ها داشته واحتمال عوارض ومشکلات با آنها بیش از سایرین بوده واین دلیل عدم انتخاب آنها توسط سایرپزشکان می باشد.ولی درعوض به دلیل حجم بالا ( ۱۰ سی سی) قیمت هر سی سی آنها کمترازسایرین بوده  (این اختلاف گاه به ۱۰۰% میرسد) وماندگاری بیش از ۵۰ % خواهند داشت.

نمونه های جدید  :

ژل گونه ژل گونه

ژل گونه ژل گونه

درصورتیکه ژل در محل مناسب و به مقدار مناسب تزریق شود عوارضی مانند حرکت و برجسته شدن ژل منتفی بوده و درمجموع عوارض کمتری نسبت به تزریق چربی وجود دارد.

ژل گونهژل گونه

ژل گونه ژل گونه

نکته خیلی مهم :

فیلر چیست؟  اخیرا متاسفانه استفاده از کلمه ی فیلر خیلی رواج پیدا کرده است. فیلرچیست؟ ایا واقعا وجود خارجی دارد؟ FILLER  درزبان انگلیسی به هرچیزی که پرکننده باشد گفته میشود. خمیر، چسب، گل ، و… انواع فیلر هستند. برای بدن انسان هم هرماده ای که بتوان برای پرکردن گودی های پوست یا حجم دادن به برخی اعضا استفاده کرد فیلر گفته  میشود. ژل ،چربی، پروتئین ، کلاژن ، نخ و…. همه فیلر هستند. فیلر نه یک ماده ی خاص هست نه یک برند یا مارک . متاسفانه امروزه  برای جلب مشتری ازهرروش درست و نادرستی استفاده میشود. برخی بیماران من سوال میکنند که به آنها پیشنهاد تزریق فیلر داده شده، آیا خوب هست یا خیر؟!!!! درتوجیه خوب بودن فیلر هم گفته شده که ژل سفت و برجسته می شود ولی فیلر نه… واقعا بیان این کلمات خجالت آور هست. مثل کلمه ی مسکن که برای هر دارویی که درد را از بین میبرد استفاده میشود. بعد تصور کنید که به شما بگویند برای سردرد باید مسکن بخورید نه ژلوفن !!! یعنی ژلوفن مسکن نیست. بعد اگربپرسید که خب مسکن چی هست بگویند مسکن یک قرصی هست که فقط ما داریم، قرصهای استامینوفن و ژلوفن و… مسکن نیستند. پیشنهاد میکنم هرکس به شما پیشنهاد تزریق فیلر داد بگویید جلد آن فیلر را به شما نشان دهد که روی آن نوشته شده FILLER . یعنی به جای نام آن ماده نام فیلر باشد. مطمئن باشید اگر همه ی دنیا را بگردید چنین چیزی پیدا نخواهید کرد.

ژل گونهژل گونه

ژل گونه ژل گونه

پرکردن قسمت لپ که دراثر کاهش وزن گود شده است. بلافاصله بعداز تزریق :

IMG_0922 IMG_0925

هزینه تزیق ژل گونه :  تماس بگیرید

به روز آوری : مرداد ۹۶

, ,
نظر یا سوال خود را برای ما ارسال نمایید ، در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد .

یک دیدگاه

فهرست